Odlični rezultati naših učencev na področnem atletskem tekmovanju
23. maja 2024
Na atletskem tekmovanju, ki smo se ga udeležili v sredo, 22. 5., na katerem je sodelovalo rekordno število šol (22) in je potekalo v dežju, je nekaj naših učencev doseglo odlične rezultate.
Izpostaviti velja:
Zmage Aljaža Jakiča (7. a – skok v daljino), Filipa Stariča (7. a – skok v višino) in Bora Žužka (7. b – met vorteksa), drugo mesto Luke Cukrova (7. a – tek na 600 metrov).
Izkazali so se še:
Miha Otoničar (9. b – 4. mesto v teku na 1000 metrov – medaljo izgubil za 5 stotink v fotofinišu), Gaja Vergan Mihelak (8. b – 4. mesto v metu vorteksa), Žiga Zupanič (9. b – 5. mesto v metu vorteksa), fantovska štafeta 4x 100 metrov (5. mesto), Lenart Jaklič (9. b – 6. mesto v skoku v daljino), Tia Skubin (7. c – 6. mesto v skoku v daljino, za medaljo zmanjkalo 10 cm), Ina Iva Šeme in Kristina Njenjić (8. b – 6. mesto v skoku v višino) in Ažbe Puh (7. b – 6. mesto v teku na 600 metrov).
Čestitke vsem tekmovalcem!!
Dostopnost