Interesne dejavnosti

V šolskem letu 2023/2024 učencem ponujamo naslednje interesne dejavnosti:

 

INTERESNA DEJAVNOST

MENTOR

TERMIN

RAZRED

UČILNICA

1.       

Miselni orehi

Renata Gradišar

PON, TOR, 7. ura (sept, okt, nov, apr, maj)

5. – 9.

XXVIII

2.       

Razredna ustvarjalnica

Renata Gradišar

ČET, 0. ura

4. a

MME
XXVIII

3.       

Družabni vrtiljak

Katja Viršek

PON, 0. ura

2. – 3. 

XX

4.       

Otroški pevski zbor

Vita Mekinda

TOR, 6. ura

PET, 5. ura

1. – 4.

XXVII

5.       

Orffova skupina

Vita Mekinda

naknadno

5. – 6.

XXVII

6.       

Razredna ustvarjalnica

Marija Katarinčič

ČET, 0. ura

2. b

III

7.       

Razredna ustvarjalnica

Branka Levstik

ČET, 0. ura

3. a

XVII

8.       

EL. igre in ŠKL 1., 2. r.

Branka Levstik

PET, 0. ura

1. – 2.

TEL

9.       

Razredna ustvarjalnica

Elizabeta Arko

ČET, 0. ura

2. a

II

10.    

Mali ustvarjalčki

Elizabeta Arko

SRE, 0. ura

1. – 3.

XVI

11.    

Živimo z naravo

Mimica Gačnik

TOR, 0. ura

4. – 5.

XXX

12.    

Angleška igralnica

Meta Kovačič

PON, 0. ura

5. b

XXXI

13.    

Razredna ustvarjalnica

Janja Samsa

ČET, 0. ura

4. a

XXIX
MME

14.    

Astronomija in fizikalni poskusi

Veronika Pajk

 

6. – 9. r

XV

15.    

Razredna ustvarjalnica

Veronika Lipovec

ČET, 0. ura

1. a

I/a

16.    

Ljudski plesi

Veronika Lipovec

TOR, 0. ura

1. – 5.

I/a

17.    

Ročna dela 

Veronika Lipovec

SRE, 0. ura

4. – 9.

nad zbornico

18.    

Ljudsko izročilo – glasba in ples

Helena Vindiš

TOR, 0.ura

6. – 9.r

 

19.    

Proteus

Neža Sedej

PON., 0. ura

8. – 9. 

XXIII

20.    

Sladkorna bolezen

Neža Sedej

TOR., 0. ura

8. – 9. 

XXIII

21.    

Zlata kuhalnica

Neža Sedej

Po pouku (sprotni dogovor)

8. – 9. 

XXIII

22.    

ŠKL Med dvema ognjema

Simona Bavdek

PET, 0.ura

3. – 4.

TEL

23.    

Športni krožek (tee ball, atletika)

Simona Bavdek

SRE, 0.ura

3. r

TEL

24.    

Šahovski krožek

Majda Griz

PET, 5. ura

2. – 5.

XXII

25.    

Miselne zanke

Ana Nuša Rigler

Po dogovoru (v času tekmovanj iz logike in kemije)

6. – 9.

XV

26.    

KUBO robotika

Marjeta Krašovec

PET, 0. ura

1. – 2.

XXI

27.    

Male sive celice 

Renata Lesar Hržič

ČET, 0. ura

6. – 8.

IX

28.    

Robotika

Nika Petelin

PON, 0. ura

4. – 6.

XXII

29.    

Robotika in programiranje

Nika Petelin

SRE, 0. ura

7. – 9.

MME

30.    

Od načrta do izdelka

Primož Garafol

TOR, 0. ura

6. – 9.

MME

31.    

Čebelarstvo

Primož Garafol

PON, 0. ura

6. – 9.

XXI

32.    

Nogomet

Primož Garafol

ČET, 0. ura

7. – 9.

TEL

33.    

Razredna ustvarjalnica

Barbara Zupančič

ČET, 0. ura

1. b

I

34.    

Pravljični krožek

Barbara Zupančič

SRE, 5. ura

1.a, 1.b

I

35.    

ŠKL Med dvema ognjema

Simona Bavdek

PON, 0.ura

5. – 6.

TEL

PŠ TURJAK

 

1.       

Ustvarjalni prstki

Kristina Šilc Ćirović

SREDA, 0. ura

1. – 4.

Tur3

2.       

Otroški pevski zbor

Katarina Polzelnik Sever

PET. 5.ura

1. – 4.

Tur1

3.       

Gibanje in prva pomoč

Petra Marolt

PON, 0.ura

1. – 4.

TEL 

4.       

Gledališko ustvarjalna dejavnost

Stanka Štrukelj

PET, 0.ura

1. – 4.

Tur1

5.       

Pravljični krožek

Katarina Polzelnik Sever

ČET, 5. ura

1. – 2. 

Tur1

PŠ ROB

 

1.       

Gibanje in prva pomoč

Sonja Škrlj

PON, 6. ura

3. – 4.

II

2.       

Otroški pevski zbor

Sonja Škrlj

TOR, 6. ura

1. – 4.

II

3.       

Pravljične urice Rob

Dragica Dobravec

PET, 5. ura

1. – 2.

II

Podrobnejše navodilo o vsebini interesne dejavnosti boste dobili od mentorja dotične interesne dejavnosti. Starši boste otroke na izbrane interesne dejavnosti prijavili preko anketnega vprašalnika, ki vam ga bomo posredovali preko eAsistenta.

(Visited 1.034 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost