Govorilne ure

Za dopoldanske govorilne ure se je potrebno vnaprej dogovoriti z učiteljem.

Popoldanske govorilne ure na centralni šoli bodo potekale:

  • za razredno stopnjo od 16.30 do 17.30
  • za predmetno stopnjo od 17.00 do 18.00

Predvideni termini popoldanskih govorilnih ur na CŠ:

  • četrtek, 20. oktobra 2022
  • četrtek, 24. novembra 2022
  • četrtek, 15. decembra 2022
  • četrtek, 19. januarja 2023
  • četrtek, 16. marca 2023
  • četrtek, 20. aprila 2023
  • četrtek, 18. maja 2023

Popoldanske govorilne ure na podružničnih šolah (Rob in Turjak) bodo potekale do 17.00 do 18.00.

Predvideni termini popoldanskih govorilnih ur na PŠ:

  • četrtek, 13. oktobra 2022
  • četrtek, 17. novembra 2022
  • sreda, 14. decembra 2022
  • četrtek, 12. januarja 2023
  • četrtek, 9. marca 2023
  • četrtek, 13. aprila 2023
  • četrtek, 11. maja 2023
 E-POŠTADOPOLDANSKE
ČAS
Arko Elizabetaelizabeta.arko@sola.velike-lasce.sisreda, 2. šol. ura
Bartol Polonapolona.bartol@sola.velike-lasce.siponedeljek, 4. šol. ura
Bavdek Simonasimona.bavdek@sola.velike-lasce.sipetek, 3. šol. ura
Dedo Lale Stankastanka.dedo@sola.velike-lasce.sičetrtek, 2. šol. ura
Dobravec Dragicadragica.dobravec@sola.velike-lasce.sisreda, 5. šol. ura
Farazin Gordanagordana.farazin@sola.velike-lasce.siponedeljek, 3. šol. ura
Gačnik Mimicamimica.gacnik@sola.velike-lasce.sičetrtek, 4. šol. ura
Gartner Matejamateja.gartner@sola.velike-lasce.sičetrtek, 6. šol. ura
Glas Lucijalucija.glas@sola.velike-lasce.sipetek, 2. šol. ura
Gradišar Renatarenata.gradisar@sola.velike-lasce.sičetrtek, 3. šol. ura
Grajš Magdamagda.grajs@sola.velike-lasce.sičetrtek, 4. šol. ura
Grintal Katjakatja.grintal@sola.velike-lasce.sičetrtek, 2. šol. ura
Griz Majdamajda.griz@sola.velike-lasce.si
Jerše Katarinakatarina.jerse@sola.velike-lasce.siponedeljek, 4. šol. ura
Kastelic Milanmilan.kastelic@sola.velike-lasce.sisreda, 4. šol. ura
Katarinčič Marija marija.katarincic@sola.velike-lasce.siponedeljek, 3. šol. ura
Kljun Petrapetra.zidar@sola.velike-lasce.sitorek, 1. ura
Komat Lealea.komat@sola.velike-lasce.sičetrtek, 7. 00
Krašovec Marjetamarjeta.krasovec@sola.velike-lasce.sičetrtek, 3. šol. ura
Lampret Marijamarija.lampret@sola.velike-lasce.sipetek, 2. šol. ura
Lesar Hržič Renatarenata.lesar@sola.velike-lasce.sipetek, 2. šol. ura
Levstik Brankabranka.levstik@sola.velike-lasce.siponedeljek, 4. šol. ura
Lipovec Veronikavera.lipovec@sola.velike-lasce.siponedeljek, 5. šol. ura
Marolt Petrapetra.marolt@sola.velike-lasce.sičetrtek, 3. šol. ura
Matić Suzanasuzana.matic@sola.velike-lasce.sipetek, 5. šol. ura
Mavsar Nosan Jožicajozica.mavsar@sola.velike-lasce.sipetek, 4. šol. ura
Mekinda Vitavita.mekinda@sola.velike-lasce.sisreda, 4. šol. ura
Mihelič Martinamartina.mihelic@sola.velike-lasce.si/
Mugerle Majamaja.mugerle@sola.velike-lasce.sisreda, 3. šol. ura
Novak Bojanbojan.novak@sola.velike-lasce.sičetrtek, 2. šol. ura
Pajk Veronikaveronika.pajk@sola.velike-lasce.sisreda, 1. šol. ura
Petelin Nikanika.petelin@sola.velike-lasce.sičetrtek, 3. šol. ura
Polzelnik Sever Katarinakatarina.polzelnik@sola.velike-lasce.sitorek, 5. šol. ura
Praznik Maticmatic.praznik@sola.velike-lasce.siponedeljek, 5. šol. ura
Pučko Veronikaveronika.pucko@sola.velike-lasce.sičetrtek, 4. šol. ura
Pugelj Osterman Majamaja.pugelj@sola.velike-lasce.siponedeljek, 3. šol. ura
Rebeka Strnadrebeka.strnad@sola.velike-lasce.sisreda, 2. šol. ura
Rupert Zupančič Helenahelena.rupert@sola.velike-lasce.sisreda, 6. šol. ura
Strnad Rebekarebeka.strnad@sola.velike-lasce.sitorek, 4. šol. ura
Svetičič Andrejaandreja.sveticic@sola.velike-lasce.sitorek, 2. šol. ura
Šilc Ćirović Kristina kristina.silc@sola.velike-lasce.sičetrtek, 2. šol. ura
Škrlj Sonjasonja.skrlj@sola.velike-lasce.sitorek, 5. šol. ura
Štrukelj Stankastanka.strukelj@sola.velike-lasce.sitorek, 3. šol. ura
Tehovnik Kolar Sentasenta.tehovnik@sola.velike-lasce.sitorek, 5. šol. ura
Turšič Natašanatasa.tursic@sola.velike-lasce.sipetek, 3. šol. ura
Zupančič Barbarabarbara.zupancic@sola.velike-lasce.sisreda, 3. šol. ura
(Visited 177 times, 1 visits today)
Dostopnost